KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12597558
nr 1259 7558
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Akvarell, Gubbe, signerad. 31x22
Utrop:
500 kr
måndag 3 juni 2019
kl 19:52:58
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt